Pomocnik Montera Instalacji Sanitarnych

Polska ul. Piastowska 57
507 018 144
 rekrutacja@kobnext.pl

Co możemy Ci zaoferować

szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia

Zadania

  • Pomoc przy wykonywaniu wewnętrznych prac instalacyjnych i montażowych:
  • wodno-kanalizacyjnych,
  • centralnego ogrzewania,
  • ogrzewania podłogowego,
  • wentylacja,
  • instalacja gazowa

Wymagania

  • umiejętności posługiwania się elektronarzędziami (wkrętarka, szlifierka, wiertarka)
  • braku przeciwwskazań do pracy na wysokości (rusztowania-podesty nożycowe)
  • dokładność i staranność,
  • dobra komunikacja ze współpracownikami,
  • znajomość wewnętrznych instalacji sanitarnych – będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutem.
  • Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie – praca na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie które będzie sukcesywnie dostosowywane do nabytych umiejętności,
  • miłą atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia.

Dodatkowe informacje o pracy

Poszukujemy ambitnych absolwentów szkół zawodowych lub technikum i nie tylko.   Do rekrutacji zapraszamy osoby z doświadczeniem jak i również te, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.   Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną, na której przekażę szczegółowe informacje dotyczące stanowiska. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres email: g.mostowski@kobnext.pl, e.makarewicz@kobnext.pl, lub kontakt telefoniczny+48 507 018 144, +48 602 184 512.   Proszę w CV umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KOBNEXT Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko’’

Informacje o firmie "Kobnext"

KOBNEXT Sp. z o.o., ul. Piastowska 57 poszukuje osobę na stanowisko: Pomocnik Montera Instalacji Sanitarnych. Poszukujemy ambitnych absolwentów szkół zawodowych lub technikum i nie tylko.