Pomocnik konserwatora wind – Bez delegacji – Doświadczenie niewymagane

Mile widziani absolwenci szkół technicznych
Polska Gdańsk
530685868
 km@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Międzynarodowa firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie montażu i konserwacji urządzeń dźwigowych zatrudni kandydatów na stanowisku:

Pomocnik konserwatora urządzeń transportu bliskiego – windy, schody

Mile widziani absolwenci szkół technicznych.

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • wykonywanie prac pomocniczych przy przeglądach i konserwacji wind
  • pomoc przy naprawach wind osobowych
  • współpraca z konserwatorem

Oczekiwania:

  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV (lub chęć wyrobienia)
  • zdolności manualne i zmysł techniczny
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w branży elektrotechnicznej lub pokrewnej
  • mile widziane wykształcenie techniczne (elektryczne lub pokrewne)

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonego konserwatora,
  • szkolenia i warsztaty techniczne,
  • finansowanie egzaminów UDT,
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • prywatna opieka medyczna, pakiet świadczeń socjalnych,
  • niezbędne narzędzia,
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (8-16 lub 7-15),
  • brak delegacji – codziennie w domu.

Jeśli zainteresowała Cię oferta i chcesz wiedzieć więcej to dzwoń na nr 530 685 868 lub napisz sms o treści Konserwator – oddzwonię!

KRAZ 13 471