Pomocnik Brukarza

537504404
 dp@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Nowoczesna, dynamiczna, prężnie rozwijająca się firma, działająca na rynku od 1988r, mająca na koncie wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej, aktualnie poszukuje Kandydata na stanowisko:

POMOCNIK BRUKARZA

Miejsca pracy:  Łagów (woj. lubuskie), czasem delegacja w zachodnich rejonach Polski

Wynagrodzenie: 17-18zł netto/h w przypadku pracy na miejscu i 20-21zł netto/h pracując w delegacji

Zadania:  Pomoc przy pracach związanych z budową dróg, parkingów i dróg dojazdowych z kostki brukowej.

Co My Ci damy?

  • Stabilne i bezpośrednie zatrudnienie bez pośredników,
  • Umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem,
  • Możliwość doszkolenia Pracownika i podniesienia jego kwalifikacji,
  • W przypadku wyjazdów delegacyjnych komfortowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Premie świąteczne i uznaniowe.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Odpowiedzialności, chęci do pracy i braku nałogów,
  • Nie jest to praca dorywcza, szukamy Pracowników na stałe!