Operator wiertnicy horyzontalnej | Pomocnik

ze znajomością języka niemieckiego
Niemcy Nadrenia Północna-Westfalia
 jr@berkerdominis.com

Jesteśmy niemiecką firmą z prawie 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie inżynierii lądowej i budowy rurociągów. Nasza specjalność obejmuje tworzenie kompletnych sieci rurociągów gotowych do użytku, w tym dostaw gazu, wody pitnej i ogrzewania miejskiego, a także sieci kablowych (elektrycznych i telekomunikacyjnych), kanalizacji i systemów odprowadzania ścieków. Oferujemy pełen zakres usług, włączając w to projektowanie, budowę i montaż. Nasze wieloletnie doświadczenie przyciąga klientów z miast, gmin, władz lokalnych, stowarzyszeń zajmujących się ściekami, firm dostarczających energię, klientów przemysłowych, prywatnych inwestorów i operatorów biogazowni. Zależy nam zarówno na rozwoju firmy, jak i naszych pracowników, dlatego obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Stanowisko: Operator wiertnicy horyzontalnej | Pomocnik (ze znajomością j. niemieckiego)

Miejsce pracy: Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia

Zadania:

  • Prowadzenie i obsługa wiertnic horyzontalnych (firmy Tracto-Technik),
  • Wykonywanie wykopów,
  • Konserwacja i pielęgnacja maszyn.

Wymagania:

  • Znajomość j. niemieckiego (co najmniej na poziomie podstawowym),
  • Ważne prawo jazdy (mile widziane CE1, przynajmniej BE),
  • Rozumienie techniczne i zdolności manualne,
  • Wysoka gotowość do działania, elastyczność i wytrzymałość,
  • Samodzielny i zaangażowany sposób pracy,
  • Motywacja do ciągłego doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji.

Gwarantujemy:

  • 30 dni urlopowych,
  • Premie świąteczne i urlopowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach,
  • Wysoki poziom wyposażenia technicznego.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „HORYZONT” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

praca w delegacjach
delegacje
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
zagraniczna umowa
zgrany zespół