Operator walca/rozściełacza – atrakcyjne warunki zatrudnienia od zaraz – delegacje

Polska cała Polska- delegacje
 mb@pracownicybudowlani.pl

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Operator rozściełacza/Operator walca

Miejsce pracy: dolnośląskie, zachodniopomorskie – praca w delegacji.

Stawka: uzależniona od kwalifikacji oraz posiadanych uprawnień.

Zadania:

  • Wykonywanie prac ww. sprzętem oraz we współpracy z innymi maszynami,
  • Przeprowadzanie przeglądów konserwacyjnych,
  • Przestrzeganie zasad BHP na budowie,
  • Dbałość o powierzone materiały oraz sprzęt.

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku operatora ww. maszyn,
  • Doświadczenie w pracy przy realizacji kontraktów drogowych,
  • Uprawnienia operatora maszyn do rozkładania mieszanek mineralno-asfaltowych/operatora walca,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Otwartość do pracy w delegacji.

Masz inne uprawnienia?  Będą one dodatkowym atutem.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport,
  • Posiłki regeneracyjne w ciągu dnia,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Karta Multisport Plus,
  • Prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce,
  • Szkolenia i kursy,
  • Narzędzia i odzież wysokiej klasy,
  • System premiowy (+każda nadgodzina płatna),
  • Dodatkowy dzień wolny w urodziny,
  • Premie za polecenie nowych pracowników,
  • System MyBenefit.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 536 548 851 bądź przesłanie CV na adres mb@pracownicybudowlani.pl Nie odbieram? Napisz SMS o treści „walec/rozściełacz” – oddzwonię!