Operator koparki dwudrogowej ze znajomością niemieckiego – Polska umowa, praca na terenie Niemiec

Firma podejmująca ambitne wyzwania w branży kolejowej oraz w zakresie energetyki w obszarze przemysłowym zatrudni pracownika na stanowisko:

Operator koparki dwudrogowej

Miejsce pracy: Niemcy

Stawka: w zależności od doświadczenia

Zadania:

  • Przejście kilkumiesięcznego szkolenia w celu nabycia wymaganych uprawnień (język niemiecki),
  • Obsługa koparki dwudrogowej w zakresie wymaganym przy pracach torowych i inżynieryjnych oraz przy pracach im towarzyszących,
  • Dbałość o dobry stan techniczny powierzonego sprzętu,
  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji oraz kart sprzętu,
  • Identyfikowanie prostych problemów technicznych i zgłaszanie ich do Przełożonego i Działu Techniki,
  • Współpraca z pozostałymi pracownikami w czasie wykonywania prac.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 (warunek konieczny),
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie wykonywanych robót (Niemcy),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie min. zawodowe/ średnie,
  • Gotowość do szybkiego przyswajania nowych informacji i umiejętności związanych z obsługą specjalistycznego sprzętu (również w języku niemieckim),
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie zadań związanych z obsługą koparki dwudrogowej zgodnie z wytycznymi i planem budowy,
  • Sprawność fizyczna i gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych.

  • Możliwość nabycia nowych umiejętności i doświadczenia w pracy na rynku zagranicznym,
  • Szkolenie na terenie Niemiec w celu nabycia wymaganych uprawnień,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z warunkami kraju oddelegowania,
  • Pomoc w certyfikacji języka niemieckiego w przypadku braku poświadczającego dokumentu.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
umowa o pracę
kontrakt
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia