Operator koparki/Operator maszyn budowlanych z językiem niemieckim

Niemcy Diepenau- Dolna Saksonia    17-21 euro/h
 mb@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma budowlana zajmująca się pracami ziemnymi, instalacjami elektrycznymi oraz rozbiórkami zatrudni na stanowisko:

Operator koparki/Operator maszyn budowlanych

Miejsce pracy: Diepenau (Dolna Saksonia)

Stawka: 17-21 euro/h

Zadania:

  • Układanie kabli NN i SN dla energii odnawialnej i fotowoltaicznej,
  • Prace ziemne, wykopy i przekopy (praca fizyczna),
  • Obsługa koparek, minikoparek, ładowarek kołowych i gąsiennicowych.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Prawo jazdy B+E (wymóg konieczny),
  • Doświadczenie w pracy jako operator koparki lub operator maszyn budowlanych,

Mile widziane prawo jazdy kat. C+E oraz znajomość języka angielskiego.

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę,
  • 190-200 godzin do wyrobienia miesięcznie (więcej dla chętnych)
  • Umowę na czas nieokreślony,
  • Zatrudnienie od zaraz na stałe,
  • Płatne 30 dni urlopu w ciągu roku,
  • Kindergeld i niemieckie świadczenia pracownicze.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OPERATOR” – oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
umowa o pracę
kontrakt
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
współpraca na budowie
stała praca
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
zagraniczna umowa
zgrany zespół