Operator koparki/Koparko Ładowarki

Polska Rzeszów, Skawina    Od 18,00 zł netto/h
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Firma zajmująca się głównie budową obiektów pod zamówienia publiczne, aktualnie zatrudni na stanowisko:

OPERATOR KOPARKI/KOPARKO ŁADOWARKI

Miejsce pracy: Skawina

Stawka na start: 18,00 zł netto/h + 30,00 zł netto delegacji

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz uprawnienia oraz doświadczenie na ww. sprzęt

Zadania:

  • Praca przy przygotowaniu terenu pod budowę
  • Praca na koparkach kołowych oraz gąsienicowych

Firma zapewnia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę
  • Stawki godzinowe zależne od doświadczenia
  • Dieta 30,00 zł netto za każdy dzień w delegacji
  • Pracę od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • Stałą pracę w zgranym zespole
  • Przejazdy do miejsca pracy oraz zakwaterowanie

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny z Justyną 798 056 274.
Nie odbieram? Napisz sms o treści „KOPARKA” – oddzwonię!