Operator Koparki / Koparko-Ładowarki

praca w delegacjach
delegacje
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
zakwaterowanie
kwatera
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
współpraca na budowie
stała praca
wysoka stawka w ofercie pracy
stawka >20zł
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
oferta pracy z zaliczkami
zaliczki

Warszawska firma z długoletnią tradycją, działająca w branży teletechnicznej i elektrycznej, prowadząca prace przy inwestycjach drogowych oraz kolejowych poszukuje Kandydatów na stanowisko:

(CAT, Wacker, Bobcat)

Miejsce pracy: obecnie odcinek trasy:  Mława – Olsztyn, Opole – Kędzierzyn Koźle, ale także Czyżew – Białystok, Warszawa – Radom.

Opis stanowiska:

  • praca związana z budową kanalizacji teletechnicznej przy liniach kolejowych, grogach.

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi ww. sprzętu,

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na 2 lata (1 miesiąc okres próbny – umowa zlecenia),
  • opłacone zakwaterowanie,
  • stawka od 22 zł netto/h  + 30,00 zł netto diety za każdy dzień delegacji,
  • odzież roboczą,
  • wypłacane postojowe w okresie zimowym,

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny z Aloną 518-200-962
Nie odbieram? Napisz SMS o treści „koparka” – oddzwonię!
Cv na alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl