OPERATOR DŹWIGU/ŻURAWIA – niemiecka umowa

Niemcy Niemcy
535 812 112
 jg@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
premie dla pracowników budowlanych
premie
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
współpraca na budowie
stała praca
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
wolny weekend
zgrany zespół

Dla niemieckiej firmy działającej na rynku od ponad 25 lat, zajmującej się generalnym wykonawstwem obiektów mieszkaniowych, przemysłowych i publicznych, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

OPERATOR DŹWIGU

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:

  • Obsługa dźwigu – górno obrotowy albo dolnoobrotowy.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku Operatora dźwigu,
  • uprawnienia dźwigowe kat. IŻ – wymagane,
  • prawo jazdy kat. B I znajomość jęz. niemieckiego – mile widziane.

GWARANTUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę bazującą na długoterminowej współpracy,
  • od 16,50 EUR brutto/godzinę, zaliczki, premie,
  • 9-10 godzin dziennie oraz możliwość pracy w sobotę,
  • 30 dni płatnego urlopu,
  • 219 eur zasiłku na dziecko/miesięcznie,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • co 10 dni regularne zjazdy do kraju samochodami firmowymi,
  • zestaw profesjonalnych narzędzi i ubrań roboczych,
  • nie zapłacisz podwójnego podatku w Polsce za dochody uzyskane w 2021 za granicą.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pracownicy budowlani sp. z o.o., zgadzasz się