Monter/Instalator światłowodów z niemieckim, praca od zaraz

Monter światłowodów/Instalator
Niemcy Hamburg, Hanower, Lubeka    miesięcznie (2590 euro brutto+384 euro diety+45 euro dodatków)
 ko@pracownicybudowlani.pl

Niemiecka firma istniejąca na rynku od 2021 roku, zajmująca się profesjonalnym układaniem światłowodów FTTX poszukuje pracowników na stanowisko:

Monter/Instalator światłowodów

Miejsce pracy: Niemcy – Hamburg, Hanower, Lubeka

Zadania:

  • Układanie kabli światłowodowych FTTX,
  • Instalacja i uruchomienie przyłączy domowych FTTH,
  • Praca przy sieciach telekomunikacyjnych (kable światłowodowe),
  • Układanie i łączenie kabli światłowodowych (HK/VZK/HVT),
  • Dokumentacja instalacji przyłączy domowych,
  • Wykonywanie i analiza pomiarów OTDR i tłumienności,
  • Tworzenie raportów z pomiarów.

Wymagania:

  • Doświadczenie przy układaniu światłowodów,
  • Wykształcenie zawodowe,
  • Znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym poziomie,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz w zespole,
  • Odpowiedzialność, rzetelność i elastyczność,
  • Zaangażowanie oraz chęć do pracy.

  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę docelowo na czas nieokreślony,
  • Pracę od poniedziałku do czwartku,
  • 35 godzin pracy w miesiącu, 153 godziny w miesiącu,
  • Zjazdy do domu w czwartek wieczorem lub piątek (do dyspozycji służbowy samochód),
  • Stawkę 17 euro brutto/h na początek,
  • Dzienną dietę 24 euro netto (384 euro netto miesięcznie),
  • 30 dni urlopu rocznie,
  • Dofinansowanie do programów sportowych 20 euro miesięcznie,
  • Kartę podarunkową Pluxee Benefit Pass 25 euro miesięcznie,
  • Odzież, narzędzia i transport na budowie zapewnione przez pracodawcę,
  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę (pensjonaty, hotele),
  • Dostęp do kawy, wody, świeżych owoców i koktajli,
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ŚWIATŁOWODY” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
wypłacanie diet benefit oferty pracy
diety
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
Soka Bau dla pracowników budowlanych