Monter wodno-kanalizacyjny

Polska Kielce, woj. świętokrzyskie
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca na długi okres
od zaraz
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • Montaż sieci wodno – kanalizacyjnej zewnętrznej

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe jako monter wodno-kanalizacyjny zewnętrzny

Dodatkowe informacje o pracy

Firma zapewnia przejazdy z bazy firmy do miejsca pracy. Stawki godzinowe uzależnione od doświadczenia. Mile widziane osoby, które obsługują zagęszczarkę i niwelator. Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „MONTER” - Oddzwonię Justyna Kulpa tel. +48 798-056-274

Informacje o firmie ""

Oferujemy również pracę dla Pracownika ogólnobudowlanego - sprawdź warunki i podaj informację dalej: https://www.pracownicybudowlani.pl/oferta-pracy/pracownik-ogolnobudowlany/