Monter wod-kan/Hydraulik oraz Pomocnik – sieci zewnętrzne i wewnętrzne. Warszawa

Monter wod-kan / Hydraulik(i Pomocnik - Warszawa
Polska Warszawa
518-200-962
 Alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
wysoka stawka w ofercie pracy
stawka >20zł
umowa o pracę
umowa

Przedsiębiorstwo zajmuje się od 30 lat instalacjami sanitarnymi, zatrudni od zaraz pracowników na stanowisko:

Monter wod-kan/Hydraulik oraz Pomocnik – sieci zewnętrzne i  wewnętrzne

Praca stacjonarna w Warszawie ( bez zakwaterowania)

Proszę dzwonić i umówić na spotkanie z kierownikiem

Zadania:
– wykonywanie prac zewnętrznych wodno-kanalizacyjnych przy sieciach cieplnych, wodociągowych wraz z przyłączami,

– wykonywanie prac wewnętrznych przy podłączaniu wody i CO.

Wymagamy:
– doświadczenia na ww. stanowisku dla fachowców,

– chęci do pracy dla pomocników lub osób do przyuczenia.

Oto, co zapewniamy:
– umowę o pracę (pierwsza umowa na okres próbny),
– stawkę z małym doświadczeniem od 20-24 zł netto/h do ustalenia według doświadczenia,
– 8-10-godzinny system pracy (są wypłacane nadgodziny),
– niezbędne narzędzia do pracy,
– odzież.

Zatrudniamy także osoby ze Wschodu.

Spotkanie w sprawie pracy odbywa się w siedzibie firmy na Białołęce – konieczne.

Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowani;

proszę dzwonić do 16 lub

sms o treści „wod-kan warszawa”  po 16

pod numer   518 200 962.

Nr wpisu do Rejestru 13 471