Monter instalacji sanitarnej / sieci zewnętrzne

monter wod-kan - do przeuczenia
Polska Szczecin    od 17 zł netto na start
518-200-962
 alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • montaż instalacji sanitarnej wewnętrznej (sieci ciepłownicze, drogi, ulice, węzły cieplne w budynkach).

Co masz wiedzieć:

  • potrzebujemy ludzi z doświadczeniem na ww. stanowisku,

Dodatkowe informacje o pracy

Zapewniamy: - pierwsza umowa na okres próbny, portem – na stałe, - wynagrodzenie zależy od umiejętności (pokaż co potrafisz) – dogadamy się, - pracujesz od poniedziałku do piątku, a weekend spędzasz z kim chcesz, - niezbędne narzędzia do pracy i odzież, Spotkanie w sprawie pracy odbywa się w siedzibie firmy w Szczecinie. Skontaktuj się z Aloną +48 518-200-962 (lub napisz SMS „wod-kan” i oddzwonię) prześlij swoje CV na e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl