Monter wentylacji i urządzeń grzewczych, praca w delegacji na umowę lub B2B

Monter instalacji grzewczych, wentylacji
Polska delegacje po całej Polsce
 ko@pracownicybudowlani.pl

Polska firma działająca na polskim rynku od 2012 roku, zajmująca się projektowaniem i wykonywaniem instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska – delegacje po całym kraju

Zadania:

  • Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji (kanałów wentylacyjnych, izolacji, wentylatorów, central wentylacyjnych, klimatyzatorów itp.),
    na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych,
  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych,
  • Montaż instalacji freonowych/chłodniczych i urządzeń klimatyzacyjnych (systemy SPLIT, MultiSPLIT, VRF) bez uruchomień,
  • Montaż instalacji sanitarnych rurowych: wod-kan, grzewczych, skroplin wraz z urządzeniami i armaturą,
  • Wykonywanie przeglądów urządzeń wentylacji i klimatyzacji, grzewczych i sanitarnych (wymiana filtrów, czyszczenie wymienników, urządzeń wentylatorów itp.) bez diagnostyki błędów pracy,
  • Rozładunek i transport elementów do miejsca montażu,
  • Utrzymywanie stanowiska pracy w porządku,
  • Gospodarka magazynowa po zakończeniu budowy.

Wymagania:

  • Doświadczenie 2 letnie w serwisowaniu i konserwacji urządzeń klimatyzacji lub wentylacji,
  • Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (preferowana specjalność HVAC),
  • Znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
  • Znajomość zagadnień automatyki sterowania instalacji klimatyzacji , wentylacji oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu HVAC,
  • Uprawnienia UDT na podesty ruchome,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz ich usuwania,
  • Umiejętność lutowania twardego,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Otwartość do pracy w delegacji.

  • Polską umowę o pracę lub B2B (podpisywaną w siedzibie firmy – woj. Dolnośląskie),
  • Pracę od poniedziałku do piątku (delegacje maksymalnie 5 dniowe), w przypadku awarii praca w sobotę,
  • Narzędzia, odzież ochronną, sprzęt BHP wysokiej jakości oraz transport na budowie,
  • Opłacone zakwaterowanie – hotele lub pensjonaty,
  • Wypłacane diety delegacyjne,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (4000-5000 zł netto),
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DELEGACJE” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
premie dla pracowników budowlanych
premie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend