Monter wentylacji i klimatyzacji

Polska - Kielce
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Firma specjalizuje się w wykonywaniu systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Obecnie zatrudni na stanowisku:

Monter Wentylacji i Klimatyzacji

 Miejsce pracy: Kielce

Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownikiem

Zadania:

  • Montaż pomp ciepła oraz instalacji wentylacji i klimatyzacji na obiektach mieszkaniowych i użyteczności publicznej np. galerie handlowe, lokale usługowe, obiekty przemysłowe

Dołącz, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
  • Jesteś elastyczny – Możliwa praca w delegacji

Zapewniają:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownikiem
  • Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą
  • Gwarancję całorocznej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ”  lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).

Jeżeli nie odbieram – napisz SMS o treści “KLIMA” – Oddzwonię!