Monter wentylacji i klimatyzacji

Polska Kielce    do uzgodnienia
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Firma specjalizuje się w wykonywaniu systemów wentylacyjnych. Zajęcie to pochłania nas już od 20 lat. Jesteśmy profesjonalistami.
Jeśli też się do nich zaliczasz, aplikuj na stanowisko:

Monter Wentylacji i Klimatyzacji

Dołącz do nas, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na systemach klimatyzacyjnych SPLIT, MULTI, VRF
  • Masz praktykę przy montażu wentylacji
  • Umiesz pracować w zespole

Zadania:

  • Montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji na obiektach mieszkaniowych i użyteczności publicznej np. galerie handlowe, lokale usługowe, obiekty przemysłowe

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownikiem
  • Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą
  • Gwarancję całorocznej współpracy

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści: „klimatyzacja” do Justyny – 798 056 274
lub prześlij nam swoje CV za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ”