Monter – Serwisant Wentylacji i Klimatyzacji

Polska - Trójmiasto    do uzgodnienia
536549290
 mw@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Firma z siedzibą w Gdyni, działająca na rynku od ponad 20 lat, świadcząca usługi w branży klimatyzacji, wentylacji i zasilania. W związku z rozwojem firmy poszukują kandydatów na stanowisko:

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na systemach klimatyzacyjnych SPLIT, MULTI, VRF
  • Praktyka przy montażu wentylacji
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Uprawnienia na zwyżki/podnośniki (warunek niekonieczny)

Zadania:

  • Montaż i serwis instalacji wentylacji i klimatyzacji na obiektach mieszkaniowych i użyteczności publicznej np. galerie handlowe, lokale usługowe, obiekty przemysłowe

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Dojazd do miejsca pracy – baza w Gdyni Chylonia
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy
  • Możliwość pobrania zaliczki
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą
  • Stałą współpracę – praca całoroczna

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV  za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ” lub  kontakt telefoniczny 536 549 290 (Martyna).

Jeżeli nie odbieram – Napisz SMS o treści “MONTER” – Oddzwonię!