Monter rusztowań, Dania, Finlandia, Szwecja

Dania Finlandia Szwecja

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa

Polska firma z ponad 20-letnią tradycją specjalizująca się w montażu rusztowań na budowach przemysłowych, realizująca projekty w całej Europie  poszukuje kandydatów na stanowisko:

Monter rusztowań,  Dania, Finlandia, Szwecja,  stała współpraca

Termin wyjazdu: po majówce

Podstawowe zadania:

  • Montaż i demontaż rusztowań na obiektach przemysłowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy na podstawie polskiej umowy o pracę
  • Możliwość wieloletniej współpracy, ciągłość pracy
  • Dobrej jakości narzędzia i odzież roboczą
  • Bezpłatne zakwaterowanie oraz przejazdy
  • Stawka – od 12 EUR na rękę w górę
  • Ilość godzin: 200 – 220 miesięcznie
  • Zjazdy do domu co 6 tygodni na 2 tygodnie

Wymagania:

  • Uprawnienia montera rusztowań
  • Bardzo dobra kondycja fizyczna
  • Zaangażowanie, pomysłowość, wysoka motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Szkolenia SSG, SCC, VCA.
  • Uprawnienia holenderskie Steigebouwer
  • Szwedzkie uprawnienia montera rusztowań pow. 9 m
  • Uprawnienia operatora wózka widłowego

Zainteresowany?  Prześlij nam swoje CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl

Tel  518 215 122 (Ania)

Nie odbieram ? wyślij  SMS o treści: MONTER  – oddzwonię