Monter rusztowań

Norwegia Oslo    215kr/h brutto (ok. 70zł netto)
510 281 546
 cv@jobforce.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca z zakwaterowaniem w pokojach jednoosobowych
pokój 1-os.
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
Wczasy pod gruszą benefit
wczasy pod gruszą

Zadania:

  • praca przy montażu rusztowań, głównie layhers i haki.

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie monter rusztowań,
  • mile widziane doświadczenie ze Skandynawii,
  • samodzielność,
  • aktualny certyfikat, paragraf 17-4,
  • znajomość j. angielskiego/norweskiego będzie bardzo dużym atutem.

Pracownikowi oferujemy:

  • legalną pracę w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!),
  • norweską umowę o pracę, którą firma zawiera z pracownikiem w Norwegii,
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego,
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne) w wysokości 10,2% lub 12% od stawki godzinowej brutto (zależnie od projektu). Feriepenger jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku,
  • pełne ubezpieczenie,
  • dodatek na dzieci, przysługujący wg prawa norweskiego,
  • zorganizowane zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w hotelach, domach lub mieszkaniach. Mieszkania są wyposażone w: meble, pościel, akcesoria kuchenne, pralkę, lodówkę, Internet (WiFi). Płatne ok. 4-5 tys. kr/mies,
  • stawkę godzinową – 215kr/h brutto (ok. 70zł netto) (zależna od przydzielonego podatku norweskiego),
  • ok. 48 h roboczych w tygodniu,
  • darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę już od pierwszego dnia współpracy,
  • projekt trwa do Świąt Bożego Narodzenia,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.