MONTER LINII ENERGETYCZNYCH

Polska Łomża i okolice
794470370
 om@brygadybudowlane.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
oferta pracy z 10 godzinnym dniem
praca 10h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Lokalna Firma działająca w branży budowlano-elektrycznej potrzebuje na długotrwałą współpracę do swojego zespołu pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łomża i okolice (jednodniowe wyjazdy i powroty codziennie do domu).

 Zadania:

montaż instalacji elektrycznych (budowa nowych linii i modernizacja istniejących).

Wymagania:

– doświadczenie zawodowe,

– mile widziane uprawnienia SEP,

– mile widziani Absolwenci szkół branżowych,

– chętnie zatrudnimy Pomocników Montera.

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

–  nadgodziny płatne zgodnie z Kodeksem Pracy,

– zaplecze narzędziowe i możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

Jeżeli jesteś zainteresowany zatrudnieniem wyślij CV lub zadzwoń 794 470 370 (Olga).

Jeżeli nie odbieram napisz do mnie SMS o treści „MONTER” – oddzwonię.