Elewacje, ocieplenia Szwecja od 130 sek/h na czysto

Szwecja
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
zakwaterowanie oferowne przez pracodawcy
pokój 2-os.
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
adres e-mail
zdalne podpisanie umowy

Zadania

  • Montaż elewacji lekko mokrej na budynkach wielorodzinnych

Wymagania

  • Doświadczenie na budowie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Predyspozycje do pracy na wysokości
  • Uprawnienia do montażu rusztowań
  • Znajomość technik budowlanych związanych z montażem elewacji
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie na szwedzkich warunkach • Atrakcyjne wynagrodzenie (stawka od 130 SEK/h netto) • Zajazdy do domu co 6 tygodni na 1 tydzień • Miesięczne premie akordowe • Premię lojalnościową w związku z aktywnym udziałem w programie poleceń pracowniczych „Polecam – zarabiam”, • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego