Maszynista do obsługi pojazdów, maszyn, koparek dwudrogowych oraz lokomotyw

Niemcy    do uzgodnienia
536 549 290
 km@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
zakwaterowanie
kwatera
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Jedna z największych firm budowlanych powstała w latach sześćdziesiątych działająca w sektorze infrastrukturalno-usługowym, prężnie działająca na rynku polskim i zagranicznym poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Twój zakres obowiązków:

  • przewóz i obsługa pojazdów, maszyn i koparek dwutorowych, lokomotyw oraz pociągów (podczas budowy i naprawy energetycznej trakcji kolejowej),
  • prowadzenie pojazdów trakcyjnych typu: SRT, OMF, koparka dwudrogowa oraz pojazdy 4AXE na szlakach kolejowych,
  • wykonywanie technicznych czynności przygotowawczych i końcowych, wstawianie i wystawianie maszyn oraz pojazdów,
  • konieczność przestrzegania wytycznych w ruchu kolejowym oraz przepisów BHP.

 Czego od Ciebie odczekujemy:

  • licencji maszynisty klasy A bądź chęci jej zdobycia (z naszą pomocą),
  • doświadczenia w pracy przy kolejowej, przemysłowej bądź tramwajowej sieci trakcyjnej,
  • prawa jazdy kat. B,
  • gotowości do pracy na terenie Niemiec,
  • znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie B2 bądź CHĘCI nauki języka na zorganizowanym przez nas kursie.

Masz inne uprawnienia? Będą one dodatkowym atutem.

Co możemy Ci zaproponować?

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę – NIEMIECKIE WARUNKI,
  • zarobki w euro + premie za nadgodziny, dodatki za nocki, niedziele, święta i inne,
  • bezpłatne szkolenia techniczne i certyfikacja uprawniająca do wykonywania zawodu na terenie Niemiec,
  • bezpłatne zakwaterowanie, zjazdy średnio co 2 tygodnie do Polski,
  • zorganizowany przejazd i pobyt na terenie Niemiec,
  • odzież i narzędzia do pracy,
  • ubezpieczenie, niemiecka kasa chorobowa, Kindergeld.

Zanim rozpoczniesz pracę odbędziesz w Niemczech pełne szkolenie przygotowujące do pracy, zdasz egzamin i nauczysz się języka (jeśli go nie znasz) – już w momencie zapewniamy umowę, pensje, zakwaterowanie i wszystkie dodatki – chcemy zainwestować w Twoją i Naszą przyszłość.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 536 549 290 bądź przesłanie CV na adres km@pracownicybudowlani.pl. Gdybym nie odbierała telefonu proszę o SMS z treścią „MASZYNISTA” – oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.