Majster robót żelbetowych

Szwecja
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
premie dla pracowników budowlanych
premie
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • współpraca z kierownikiem robót,
  • sporządzanie obmiarów,
  • czytanie dokumentacji projektowej,
  • przestrzeganie procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • minimum roczne doświadczenie na ww. stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość pakietu Office (Excel),
  • samodzielność, komunikatywność, otwartość, inicjatywa, dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, możliwość rozwoju zawodowego, ciągłość ubezpieczenia w polskim ZUS, umowę o pracę, zakwaterowanie, transport na terenie kraju delegowania, możliwość nadzorowania i koordynacji nietypowych, ambitnych projektów, możliwość odbycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych.