Majster Robót Żelbetowych Szwecja

Szwecja Goteborg, Malmo, Sztokholm
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
praca na długi okres
od zaraz
premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Nadzór i prowadzenie robót żelbetowych na jednej z naszych budów. Obecnie są to budowy w okolicach Malmo, Sztokholmu i Getheborga. Budujemy wiadukt, most, szkołę i halę przemysłową.

Wymagania

  • Praktyczne doświadczenie na placu budowy w organizacji i nadzorze robót żelbetowych.
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje o pracy

Dlaczego warto? • Jesteśmy dużą firmą z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku, zrealizowaliśmy setki projektów w Polsce oraz za granicą. • Docenimy Twoją pracę - za dobre wyniki nagrodzimy Cię premią. • Organizujemy bezpłatne szkolenia (m.in. operator Manitou, zwyżki, spawacz). • Opłacamy zakwaterowanie oraz 3 zjazdy w ciągu roku. • W czasie wolnym wypoczniesz w bliskim sąsiedztwie pięknej przyrody, lasów i jezior bogatych w ryby. • Rozmowy kwalifikacyjne prowadzimy przez telefon.