Majster Robót Drogowych

Polska woj. opolskie    do uzgodnienia
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Firma działająca w branży budowlanej od 1996 roku, zajmująca się m.in. robotami drogowymi, obecnie do swojego zespołu poszukuje Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy:  województwo opolskie

Inwestycja: budowa drogi szybkiego ruchu

Rozpoczęcie pracy: styczeń 2021

 Zadania:

  • Planowanie i bezpośredni nadzór nad robotami drogowymi
  • Kontrola pracy podległych brygad i podwykonawców
  • Nadzór nad maszynami
  • Współpraca i wsparcie Kierownika Robót

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – jesteśmy otwarci na propozycje
  • Niezbędne narzędzia do pracy w tym auto służbowe
  • Zakwaterowanie na koszt pracodawcy

Wymagania:

  • Wykształcenie  techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży drogowej
  • Umiejętność pracy z ludźmi
  • Rzetelność, odpowiedzialność , chęć do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ” lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).