Majster prowadzący prace wykończeniowe Warszawa

Polska Warszawa
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca na długi okres
od zaraz
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
zgrany zespół

Główne zadania:

  • Prowadzenie prac wykończeniowych
  • Rozdzielanie zadań dla ekipy
  • Bezpośredni nadzór nad pracami
  • Praca z rysunkiem technicznym, dokumentacją
  • Ścisła współpraca z koordynatorem prac

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji
  • Stałą współpracę z  możliwością rozwoju zawodowego
  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy wymagających projektach
  • Udział w szkoleniach produktowych prowadzonych przez fachowców
  • Pracę w życzliwej atmosferze w zgranym zespole
  • Pracę na terenie Warszawy i okolic
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników

Wymagania:

  • Znajomość specyfiki prac wykończeniowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu ekip budowlanych
  • Swobodne poruszanie się po dokumentacji technicznej
  • Przewidujące myślenie, umiejętność rozwiązywania bieżących problemów
  • Dokładność, terminowość, odpowiedzialność

Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani.