Księgowa

Polska Warszawa
535812112
 jg@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Dla firmy działającej w branży budowlano-instalacyjnej działającej na rynku od 1994 roku poszukujemy Kandydata na stanowisko:

KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym otrzymanych dokumentów finansowo – księgowych,
  • księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży w systemie księgowym,
  • prowadzenie spraw kadrowo – płacowych, ewidencji środków trwałych, WNiP,
  • prowadzenie i kontrola rozrachunków,
  • wystawianie faktur,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych VAT,PIT i JPK,
  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości,
  • sporządzanie raportów dla właściciela,
  • sporządzenie sprawozdań statystycznych GUS,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań BDO.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowany kierunek: rachunkowość i finanse,
  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowej/księgowego,
  • znajomość ustawy o rachunkowości, podatku dochodowym od osób fizycznych, podatku od towarów i usług,
  • dobra znajomość Microsoft Office,
  • zaangażowanie, dokładność, rzetelność, odpowiedzialność,
  • znajomość programu RAKS SQL będzie bardzo istotnym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe.