Księgowa / Księgowy, Warszawa (Ząbki)

Polska Ząbki
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy budowlanej prowadzącej inwestycje jako Generalny Wykonawca w branży budownictwa mieszkaniowego oraz przemysłowego poszukuję kandydatów na stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Lokalizacja biura: Ząbki

Główne zadania:

  • Weryfikacja oraz księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość)
  • Kontrola należności oraz płatności
  • Sporządzanie umów, a także dokumentów kadrowych
  • Archiwizacja dokumentów

Oferujemy:

  • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę lub współpracę w formie B2B
  • Pracę w życzliwej atmosferze w komfortowym biurze (w Ząbkach)
  • Pracę w godz. 8:00 – 16:00 (lub inne godziny – do ustalenia)
  • Stopniowe wprowadzenie w obowiązki – okres wdrożeniowy

Wymagania:

  • Umiejętność prowadzenia ksiąg rachunkowych i obsługi programów do prowadzenia pełnej księgowości
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów
  • Zaawansowana znajomość programu  MS Excel
  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowym i/lub w dziale kadr
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność,  samodzielność, spokojne usposobienie

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość aktualnych przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość kodeksu cywilnego (w  zakresie zawierania umów cywilno-prawnych)
  • Umiejętność rozliczania składek ZUS (praktyczna znajomość programu Płatnik)
  • Znajomość rozporządzenia o ochronie danych osobowych
  • Znajomość przepisów podatkowych (w zakresie naliczania podatku dochodowego od osób fizycznych)
  • Znajomość programu księgowo- finansowego FAKT

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)