Księgowa/Specjalista ds. Księgowości

Polska Kraków
 jg@pracownicybudowlani.pl

Duża, krakowska firma Budowlana działająca na rynku od 1987 roku i prężnie rozwijająca się w branży instalacji elektrycznych i teletechnicznych poszukuje do swojego zespołu Kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • współpraca z Główną Księgową,
  • rejestracja dokumentów księgowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • rozliczenia z Urzędem Skarbowym (CIT, VAT),
  • obsługa przelewów bankowych,
  • przygotowywanie sprawozdań do GUS.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • samodzielność, operatywność, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • pozytywna energia i chęć do pracy.

Gwarantujemy:

  • zatrudnienie na podstawie o umowę o pracę,
  • życzliwą, przyjazną atmosferę pracy,
  • merytoryczne wsparcie Głównej Księgowej.

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
umowa o pracę
umowa
wolny weekend