Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania robót budowlanych – praca Niemcy

specjalista ds. ofertowania
Niemcy Kolonia (Nadrenia Północna-Westfalia)    4000 – 6000 euro brutto/msc.
530685868
 km@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca z 13-stą wypłatą
13 wypłata
Kindergeld dla pracowników
Kindergeld
praca z premią
nagrody
praca na długi okres
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
Soka Bau dla pracowników budowlanych
Soka-Bau
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend

Niemiecka firma budowlana, jedna z wiodących na rynku w zakresie projektowania i wykonawstwa obiektów kubaturowych pod klucz, zatrudni:

Kosztorysanta/Specjalistę ds. ofertowania i wycen w branży budowlanej

Miejsce pracy: Kolonia (Nadrenia Północna-Westfalia), Niemcy

Proponowane wynagrodzenie: 4000 – 6000 euro brutto/msc.

Zadania:

  • Sprawdzanie faktur i rozliczeń w zależności od ilości podawanych przez podwykonawców,
  • Analizowanie i omawianie zapytań dotyczących audytu rozliczeń,
  • Przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych podwykonawców do późniejszego rozliczenia z klientem,
  • Kontakty z podwykonawcami w zakresie rozliczeń i kosztorysów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (wymóg konieczny),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo lub pokrewne).

Gwarantujemy:

  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony,
  • Ciągłość zatrudnienia,
  • 40 godzin pracy tygodniowo, elastyczne godziny,
  • 13 wypłata, Kindergeld,
  • 30 dni płatnego urlopu rocznie,
  • Dopłaty do zakwaterowania na terenie Niemiec,
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.

Wszystkie zainteresowane osoby proszę o składanie CV. W przypadku pytań, kontakt z numerem 530-685-868 lub e-mail km@pracownicybudowlani.pl