Inżynier budowy / Kosztorysant – branża drogowa

Polska Łódź
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • Analiza i weryfikacja projektów
  • Analiza i porównywanie ofert
  • Wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów prac budowlanych
  • Opracowywanie wycen kosztorysowych w oparciu o dokumentację projektową

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie o profilu budowlanym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programu Norma, AutoCAD
  • Znajomość rynku budowlanego, cen materiałów i usług budowlanych
  • Mile widziana znajomość procedur prawa zamówień publicznych
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy • Długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę • Opiekę medyczną • Stałą współpracę w zgranym zespole • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach • Stałe godziny pracy, wolne weekendy