Kosztorysant instalacji wentylacji i klimatyzacji Kielce

Nowoczesna firma z 20-letnią tradycją działająca w branży instalacji wentylacyjnych.
Polska Kielce
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Zadania

  • Praca z dokumentacją projektową
  • Przygotowywanie wstępnych ofert i kosztorysów
  • Wycena zestawień towarów do ofert

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość programów Autocad, Briscad
  • Znajomość branży instalacji wentylacyjnych oraz klimatyzacji
  • Zaangażowanie, chęć do pracy i nauki

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Stałą współpracę na podstawie umowy o pracę • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia – do ustalenia/negocjacji • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy • Pracę w zgranym zespole i koleżeńskie wsparcie • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach