Kosztorysant instalacji sanitarnych

Polska Wrocław
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Przygotowywanie ofert z zakresu instalacji sanitarnych,
  • Wykonywanie i sprawdzanie przedmiarów robót,
  • Analiza dokumentacji przetargowej i projektowej,
  • Pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców,
  • Uczestnictwo w przygotowaniu dokumentu oferty oraz kompletowaniu wymaganych załączników.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe Kierunkowe o profilu instalacje sanitarne,
  • Doświadczenie przy sporządzaniu kalkulacji instalacji sanitarnych i/lub/ w pracy na budowie,
  • Znajomość rynku dostawców i wykonawców w zakresie instalacji sanitarnych,
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad, MS Project),
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, obowiązkowość.

Dodatkowe informacje o pracy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • Praca od poniedziałku do piątku, w stałych godzinach,
  • Pracę stacjonarną we Wrocławiu,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Pracę w zgranym zespole i bardzo dobrej atmosferze,
  • Możliwości rozwoju zawodowego.