Koordynator utrzymania dróg , Śląsk

Polska Śląsk
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Zarządzanie i nadzór nad obwodem utrzymania dróg krajowych i autostrad w okresie letnim i zimowym
  • Nadzór nad pracownikami
  • Nadzór nad flotą spółki, pomoc w serwisowaniu pojazdów
  • Załatwianie spraw związanych z uzyskiwaniem odpowiednich pozwoleń
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z pracą pracowników, sprzętu i użytych materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe oraz uprawnienia budowlane w specjalności drogowej bez ograniczeń
  • Doświadczenie w kierowaniu, nadzorowaniu lub koordynowaniu min. jednego zamówienia polegającego na bieżącym (letnim i zimowym) utrzymaniu dróg klasy co najmniej GP przez okres co najmniej 24 miesięcy

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, telefon, laptop • Możliwość zakwaterowania lub wypłacany dodatek mieszkaniowy • Pracę z wykorzystaniem nowego/specjalistycznego sprzętu