Koordynator / Brygadzista robót montażowych z j. niemieckim lub angielskim Niemcy

Niemcy Polska
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
praca na długi okres
od zaraz
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy zajmującej się montażem urządzeń i instalacji przemysłowych, działającej na rynku polskim oraz w Europie Zachodniej poszukuję kandydatów na stanowisko:

Koordynator / Brygadzista robót montażowych z j. niemieckim lub angielskim

Miejsce pracy:  Warszawa,  Niemcy (okolice Bremy)

Rodzaj inwestycji: prace montażowe na terenie nieczynnej elektrowni

Główne zadania:

  • Nadzór nad pracami montażowymi
  • Nadzór nad 6-osobową grupą (Monterów/Mechaników/Operatorów)
  • Dbanie o jakość i terminowość
  • Praca z dokumentacją

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Znajomość języka niemieckiego lub bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Niekaralność (warunek konieczny)

Zapewniamy:

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę
  • Komfortowe zakwaterowanie (możliwość wyjazdu z żoną)
  • Okres szkoleniowo – wdrożeniowy
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – zadzwoń i zapytaj o szczegóły
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach
  • Sprawny proces rekrutacji (pierwszą rozmowę można odbyć zdalnie)

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Prześlij nam swoje CV:  ar@pracownicybudowlani.pl

lub zadzwoń-  tel 518 215 122 (Ania)