Konsultant/Rekruter

Polska Ostrołęka
 jg@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Jesteśmy dynamiczną ostrołęcką firmą rekrutacyjną. Zajmujemy się marketingiem personalnym oraz rekrutacją pracowników i podwykonawców dla branży budowlanej. Obecnie poszukujemy dwóch osób do współpracy:

– Rekrutera do pracy w dziale zajmującym się pozyskiwaniem  pracowników fizycznych (www.pracownicybudowlani.pl)

– Konsultanta do pracy w dziale zajmującym się pozyskiwaniem firm podwykonawczych (www.brygadybudowlane.pl)

Główne zadania:

  • Nadawanie ogłoszeń rekrutacyjnych.
  • Aktywne poszukiwanie Brygad budowlanych/Pracowników.
  • Kontakty mailowe i telefoniczne z Firmami budowlanymi/Pracownikami.
  • Selekcjonowanie Brygad/Pracowników.
  • Obsługa Klientów.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Pozytywnej energii i optymizmu.
  • Umiejętności nawiązywania dobrych relacji .
  • Gotowości do wzięcia odpowiedzialności za wyniki.
  • Doświadczenia przy obsłudze Klienta jako dodatkowego atutu.
  • Umiejętności wykonywania zadań pod presją.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Uczestnictwo w realizacji celu wspólnego stworzenia najlepszej w kraju firmy pozyskującej kadry dla sektora budowlanego.
  • Pracę w godzinach 8-16, na miejscu, bez delegacji.
  • Pracę stabilną, w młodym, zgranym zespole.
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze.
  • Przerwy obiadowe w doborowym towarzystwie 😉