Konsultant ds obsługi klienta

Polska Ostrołęka
518215122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Telefoniczna prezentacja oferty firmy (głównie połączenia przychodzące)
  • Tworzenie i wysyłanie ofert
  • Prowadzenie konta LinkedIn
  • Budowanie sieci kontaktów
  • Utrzymywanie stałych, bardzo pozytywnych relacji z Klientami

Wymagania

  • Pozytywna energia i optymizm
  • Pasja związana z pracą w sprzedaży
  • Gotowość do wzięcia odpowiedzialności za wyniki
  • Umiejętność wykonywania zadań pod presją
  • Doświadczenie w podobnej pracy
  • Wykształcenie wyższe albo unikalne zdolności i umiejętności, które rekompensowały brak takiego wykształcenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wyczucie marketingowego

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: 1. Uczestnictwo w realizacji celu wspólnego stworzenia najlepszej w kraju firmy pozyskującej kadry dla sektora budowlanego. 2. Możliwość pracy w godzinach 8-16 albo 8.30-15.30. 3. Pracę w młodym, zgranym zespole. 4. Pracę głównie w biurze, ze sporadycznymi delegacjami. 5. Możliwość awansu na stanowisko kierownicze. 6. Pracę z zarządem posiadającym kilkunastoletnie doświadczenie w branży.