Konstruktor/Projektant konstrukcji budowlanych Gdynia (możliwa praca częściowo zdalna)

Polska Gdynia
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

praca na długi okres
od zaraz
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy specjalizująca się w nowoczesnej technologii drewna klejonego, działającej  na ryku przeszło 20 lat poszukuję osoby, która dołączy do zespołu na stanowisku:

 Konstruktor/Projektant konstrukcji budowlanych

Miejsce pracy: Gdynia  (jest możliwość pracy częściowo zdalnej)

Opis stanowiska:

  • Projektowanie konstrukcji nośnych inżynierskich ze szczególnym uwzględnieniem konstrukcji drewnianych i stalowych
  • Przygotowywanie dokumentacji rysunkowej i powykonawczej
  • Przygotowywanie obliczeń do ofertowania
  • Przygotowywanie specyfikacji ofertowej
  • Współpraca z działem handlowym
  • Współpraca z biurami projektowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość programu AutoCAD
  • Znajomość programu obliczeniowego Autodesk-RSA lub programu Dlubal
  • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji technicznej i budowlanej
  • Mile widziane doświadczenie przy projektowaniu konstrukcji drewnianych, np. układy kratownicowe, budownictwo szkieletowe
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń
  • Mile widziana znajomość programy Advance Steel

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy w niewielkim zespole z rodzinną atmosferą
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Udział w tworzeniu ciekawych projektów inżynierskich z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań w technologii budowlanej
  • Pracę przy użyciu nowoczesnych narzędzi projektowych
  • Współpracę z międzynarodowymi kontrahentami
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Po okresie wdrożeniowym możliwa praca częściowo zdalna (w systemie hybrydowym)

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)