Konserwator Urządzeń Dźwigowych – Poznań

Polska - Poznań    do uzgodnienia
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca z premią
nagrody
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
odzież zagwarantuje pracodawca
odzież
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Nasz Klient –  firma zajmująca się kompleksową obsługą w zakresie montażu i konserwacji urządzeń dźwigowych zatrudni Kandydatów na stanowisko:

KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

Twoje zadania:

  • Usuwanie usterek, awarii urządzeń dźwigowych
  • Przeglądy i konserwacja dźwigów oraz schodów ruchomych
  • Ocena stanu technicznego

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnień SEP do 1kV
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenia w pracach elektromechanicznych/elektrycznych
  • Uprawnienia na konserwację dźwigów lub schodów ruchomych

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie zasadnicze zależne od posiadanych uprawnień i doświadczenia
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzie do pracy – samochód służbowy i telefon, także do użytku prywatnego
  • Finansowanie egzaminów UDT i SEP
  • Prywatną opiekę medyczną – opłaconą przez pracodawcę
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach
  • Brak delegacji – codziennie w domu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku “ZGŁOŚ SIĘ”  lub kontakt telefoniczny 798 056 274 (Justyna).

Jeżeli nie odbieram – napisz SMS o treści “KONSERWATOR” – Oddzwonię!