Konserwator urządzeń dźwigowych

Polska Tarnów
798056274
 justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • usuwanie usterek, awarii urządzeń dźwigowych,
  • przeglądy i konserwację dźwigów oraz schodów ruchomych,
  • ocenę stanu technicznego.

Wymagania

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • uprawnień SEP do 1kV,
  • czynnego prawa jazdy kat. B,
  • mile widziane uprawnienia UDT na konserwację dźwigów.

Dodatkowe informacje o pracy

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie zasadnicze zależne od posiadanych kwalifikacji + premia, niezbędne narzędzie do pracy – samochód służbowy i telefon, także do użytku prywatnego, finansowanie egzaminów UDT i SEP, prywatną opiekę medyczną, pakiet świadczeń socjalnych, pracę od poniedziałku do piątku, brak delegacji – codziennie w domu.