Konserwator/Pomocnik konserwatora urządzeń dźwigowych – Jelenia Góra, Bolesławiec, Wrocław

Polska Jelenia Góra, Bolesławiec, Wrocław
798056274
 ko@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
MultiSport od pracodawcy
MultiSport
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
premie dla pracowników budowlanych
premie
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
Wczasy pod gruszą benefit
wczasy pod gruszą
wolny weekend
zgrany zespół

Firma działająca w Polsce od 1996 roku, zajmująca się kompleksowymi usługami w zakresie przeglądów konserwacyjnych, montażem, remontem i modernizacjami urządzeń dźwigowych poszukuje pracowników na stanowisko:

Konserwator/Pomocnik konserwatora urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy: Jelenia Góra – Konserwator i Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych, Bolesławiec – Konserwator Urządzeń Dźwigowych, Wrocław – Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych

Zadania:

  • Ocena stanu technicznego dźwigów, świadczenie usług pogotowia dźwigowego,
  • Wykonywanie napraw i regulacji w konserwowanych urządzeniach,
  • Współpraca z klientem i użytkownikiem urządzeń.

Wymagania:

  • Uprawnienia w zakresie konserwacji dźwigów,
  • 2 – letnie doświadczenie w branży dźwigowej lub pokrewnej,
  • Wykształcenie średnie elektryczne, mechaniczne, automatyczne,
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie, kultura bezpieczeństwa pracy,
  • Uprawnienia SEP do 1 kV,
  • Prawo do jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Narzędzia pracy niezbędne na w/w stanowisku (samochód służbowy, telefon),
  • Bogaty pakiet szkoleń technicznych,
  • Prywatną opiekę medyczną, PZU,
  • Kartę MultiSport, wczasy pod gruszą,
  • Wolne weekendy i pracę od poniedziałku do piątku (7-15).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 056 274. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „KONSERWATOR” – na pewno oddzwonię!