Konserwator Budynku “Złota Rączka”

Polska Kraków
 jr@berkerdominis.com

Założona w 1989 r. firma, w początkowym etapie działalności skupiona była na realizacji obiektów przemysłowych, magazynowych i energetycznych. Aktualnie skupiają się na realizacji obiektów użyteczności publicznej, mieszkaniowych oraz sakralnych i zabytkowych. W trakcie ponad 30 lat działalności zrealizowano ponad 250 zespołów obiektów budowlanych. Aktualnie do zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko: Konserwator budynku („Złota Rączka”)

Miejsce pracy: Kraków, okolice Łęgu

Zadania:

  • Koszenie, odśnieżanie,
  • Dbanie o porządek na terenie obiektu,
  • Drobne prace naprawcze w budynku.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny 888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „ZŁOTA RĄCZKA” – na pewno oddzwonię!

Co możemy Ci zaoferować

wolne weekendy dla pracownika budowlanego
1 zmiana
praca na długi okres
od zaraz
8 godzin pracy w proponowanej ofercie pracy
praca 8h
miejscowość, lokalizacja pracy
stacjonarnie
współpraca na budowie
stała praca
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa
wolny weekend