Kierownik robót żelbetowych – Antwerpia, Belgia

Belgia Antwerpia
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
odzież zagwarantuje pracodawca
ubezpieczenie
umowa o pracę
umowa

Zadania

  • Bezpośredni nadzór nad pracami żelbetowymi
  • Bieżący monitoring harmonogramu
  • Analiza dokumentacji technicznej - sprawdzenie przedmiarów robót i wykonywanie obmiarów powykonawczych
  • Zarządzanie zespołem pracowników/ podwykonawców
  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji, tj. raportów, grafików, rozliczeń budowy itp.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość robót szalunkowych , zbrojarskich
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Odpowiedzialne stanowisko, dużą samodzielność • Przyjazną atmosferę oraz pełną wyzwań pracę • Pracę w międzynarodowym środowisku • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego • Stałą współpracę (umowa o pracę lub B2B) • Atrakcyjne wynagrodzenie i premię wynikową • Pakiet prywatnej opieki medycznej • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego