Kierownik Robót z j. niemieckim

Niemcy Berlin
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
umowa o pracę
kontrakt
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
telefon służbowy dla pracownika
telefon

Zadania

  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi
  • Współpraca z Inwestorem

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość branży systemów fasadowych aluminiowo-szklanych

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy:

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko w nowoczesnej organizacji
  • Pracę przy ciekawym projekcie – budynek biurowy w Berlinie
  • Komputer, auto służbowe oraz mieszkanie
  • Wynagrodzenie oraz inne dodatki – do ustalenia
  • Możliwość stałej współpracy na kolejnych kontraktach