Kierownik robót Świnoujście

Polska Świnoujście
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

zakwaterowanie
kwatera
premie dla pracowników budowlanych
premie
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Dla naszego Klienta – firmy budowlanej świadczącej usługi w zakresie kompleksowych remontów i prac związanych ze wznoszeniem obiektów przemysłowych, energetycznych i infrastrukturalnych poszukuję do współpracy na prestiżowym projekcie w Świnoujściu kandydata na stanowisko:

Kierownik robót

Lokalizacja inwestycji: Świnoujście

Rodzaj prac: kompletna obudowa budynków (elewacje, dachy)

Główne zadania:

  • Organizowanie i prowadzenie robót zgodnie z dokumentacja projektową
  • Koordynacja i nadzór nad pracą firm podwykonawczych
  • Reprezentowanie firmy przed Inwestorem
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP na budowie
  • Udział w naradach
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Oczekiwania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjnej
  • Doświadczenie w prowadzeniu robót budowlanych
  • Znajomość przepisów i zasad BHP
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania bieżących problemów na placu budowy
  • Odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę przy realizacji prestiżowej inwestycji (zadzwoń i zapytaj o szczegóły)
  • Elastyczna forma współpracy (umowa o pracę lub b2b)
  • Zakwaterowanie – w przypadku pracy poza miejscem zamieszkania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – więcej informacji pod telefonem
  • Wsparcie doświadczonych członków zespołu
  • Możliwość długofalowej współpracy na kolejnych projektach

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres adres:

ar(malpa)pracownicybudowlani.pl

kontakt telefoniczny – 518 215-122  (Ania)