Kierownik robót sanitarnych Warszawa Pruszków

Polska Pruszków
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
premie dla pracowników budowlanych
premie
umowa o pracę
umowa

Dla naszego Klienta – firmy budowlanej specjalizującej się we wdrażaniu nowych technologii bezwykopowych napraw oraz modernizacji sieci wodociągowych i kanalizacyjnych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik robót sanitarnych

Siedziba firmy: Pruszków

Lokalizacja budów: Warszawa i okolice

Główne zadania:

  • Organizacja i koordynacja robót budowlanych
  • Nadzór nad pracami (siły własne oraz firmy podwykonawcze)
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie odbiorów
  • Nadzór nad gospodarką materiałową
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP
  • Rozliczanie prowadzonych robót

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku Inżynieria środowiska lub pokrewnym
  • Uprawnienia budowlane w branży sanitarnej
  • Znajomość branży zewnętrznych instalacji sanitarnych
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Ciekawą pracę przy ambitnych projektach
  • Auto służbowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Większość robót na terenie Warszawy i okolic

Zainteresowany? Zadzwoń -518 215 122( Ania)

lub wyślij CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl

Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani.