Kierownik Robót Mostowych Węgierska Górka

Polska Węgierska Górka, województwo śląskie
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
zakwaterowanie
kwatera
benefit - laptop
laptop
praca na długi okres
od zaraz
współpraca na budowie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • Nadzór i organizacja placu budowy zgodnie z harmonogramem prac
  • Kontrola kosztów zgodnie z budżetem projektu
  • Zapewnienie jakości zgodnie z planem kontroli jakości
  • Raportowanie do Kierownika Projektu

Wymagania

  • Ważne uprawnienia budowlane wykonawcze o specjalności mostowej
  • Wykształcenie wyższe o kierunku Budownictwo
  • Gotowość do pracy w delegacji na budowach prowadzonych przez Spółkę
  • Mile widziane doświadczenie przy realizacji dużych obiektów mostowych

Informacje o firmie ""

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe (zadzwoń i zapytaj o szczegóły)
• Stałą współpracę z firmą o ugruntowanej na rynku pozycji
• Stabilne zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
• Auto służbowe, laptop, telefon
• Zakwaterowanie