Kierownik robót elektrycznych, województwo świętokrzyskie

Sieci kablowe i napowietrzne niskiego, średniego i wysokiego napięcia, instalacje fotowoltaiczne
Polska województwo świętokrzyskie
518 215 122
 ar@pracownicybudowlani.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
współpraca na budowie
stała praca
telefon służbowy dla pracownika
telefon
umowa o pracę
umowa
zgrany zespół

Zadania

  • Prowadzenie i organizacja prac budowlanych
  • Nadzór nad podległymi pracownikami
  • Tworzenie harmonogramów robót
  • Koordynacja robót w oparciu o wymagania kontraktu
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych niezbędnych dokumentów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku  elektrotechnika, energetyka lub pokrewne
  • Uprawnienia budowlane w zakresie sieci, instalacji o urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
  • Doświadczenie w branży elektroenergetycznej
  • Mile widziana znajomość instalacji fotowoltaicznych
  • Umiejętność optymalizacji kosztów
  • Umiejętność współpracy z podmiotami branżowymi

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w na podstawie umowy o pracę (lub w innej formie)
  • Zgrany zespół ludzi do współpracy
  • Możliwość udziału w szkoleniach branżowych
  • Samochód służbowy, laptop, telefon
  • Stabilne wynagrodzenie  (zadzwoń i zapytaj o widełki)

Informacje o firmie ""

Firma  inżynieryjna działająca w branży elektroenergetycznej,  telekomunikacyjnej oraz w branży instalacji fotowoltaicznych,  świadcząca usługi związane z projektowaniem i realizacją inwestycji.