Kierownik robót elektrycznych Warszawa

Polska Warszawa
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
narzędzia dla pracownika budowlanego
narzędzia
praca na długi okres
od zaraz
współpraca na budowie
stała praca
zgrany zespół

Zadania

  • Prowadzenie i organizacja prac budowlanych
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Bezpośredni nadzór nad przebiegiem prac

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - elektryczne
  • Uprawnienia budowlane w specjalności instalacje elektryczne
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu robót elektrycznych
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Dodatkowe informacje o pracy

Firma budowlana z branży elektrycznej, specjalizująca się w kompleksowej realizacji Data Center dla Klientów zarówno w Polsce, jaki i za granicą poszukuje osoby do pracy na stanowisku Kierownik robót elektrycznych. Oferujemy: • Stałą współpracę w na podstawie umowy o pracę (lub w innej formie) • Zgrany zespół ludzi do współpracy • Możliwość udziału w szkoleniach branżowych • Możliwość sfinansowania kursów języka angielskiego • Wynajęcie mieszkania – dla osób spoza Warszawy • Samochód służbowy lub ryczałt za używanie prywatnego