Kierownik robót drogowych Łódź

Polska
518 215 122
 anna.rydzewska@top-manager.pl

Co możemy Ci zaoferować

samochód służbowy dla pracownika budowlanego
auto
praca w delegacjach
delegacje
benefit - laptop
laptop
prywatna opieka medyczna
opieka medyczna
posiłek dla pracowników
posiłek
współpraca na budowie
stała praca
szkolenia dla pracownika budowlanego
szkolenia
telefon służbowy dla pracownika
telefon
wolny weekend
zgrany zespół

Zadania

  • Organizowanie, kierowanie i nadzór nad pracami drogowymi
  • Nadzór i odpowiedzialność za pracę podległego zespołu
  • Planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji
  • Bieżące monitorowanie założonego budżetu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane w specjalności drogowej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność

Dodatkowe informacje o pracy

Oferujemy: • Długoterminową współpracę na podstawie umowy o pracę • Auto służbowe, laptop, telefon • Opiekę medyczną • Pracę na terenie województwa łódzkiego oraz ościennych • W przypadku pracy w delegacji zapewniamy komfortowe zakwaterowanie oraz wypłacamy diety • W sezonie zimowym oferujemy posiłki regeneracyjne • W weekendy nie pracujemy

branża drogowa